Послуги


У наш непростий час все менш доступними стають предмети ювелірної майстерності. Величезна кількість відомих ювелірних будинків і кутюр'є ваблять вишуканий смак своїми творами. Щороку з'являються модні і красиві речі які так хочеться носити самому і бачити на дорогих серцю людей.Не хочеться втрачати можливість підкреслити свій стиль і індивідуальність прекрасним витвором ювелірного мистецтва.

Наше ювелірне підприємство "Вилант" протягом восьми років пропонує свої послуги з виготовлення ювелірних виробів на замовлення. По картинці, фотографії або ескізом, намальованому вами самостійно, або спільно з нашим дизайнером, ми можемо виготовити прикрасу практично будь-якої складності.Так само на сайті представлений каталог ювелірних виробів, по якому можна вибрати виріб, як в ювелірному магазині і виготовити його із застосуванням різних матеріалів і з великим асортиментом вставок.

Оскільки ми є виробниками і на вашому шляху не стоїть ціла низка ювелірних посередників, ви зможете легко переконатися в тому, що ми запропонуємо вам значно меншу вартість вподобаного вам ювелірного шедевру.

Як це зробити:

  • Скопіюйте посилання на сторінку будь-якого сайту з вподобаним вам виробом.
  • Вкажіть ваші контактні дані в поле зворотний зв'язок і відправте нам запит на калькуляцію.
  • Наш ювелір відповість вам на запит і запропонує ціну яка напевно вас приємно здивує.

Ми гарантуємо якість виготовлення будь-яких наших ювелірних виробів. Вся наша продукція проходить сертифікацію Української Пробірною Палати (м.Київ)

Зворотній зв'язок


Є питання? Хочете замовити? Будемо раді допомогти Вам!

Контакти


Ми в соціальних мережах


Читайте новини у зручному форматі