Прекрасный гранат


Прекрасный камень Гранат может украсить собой любое ювелирное изделие, его оттенки придают украшениям необычайный шарм и роскошь, каждый человек знает его ещё со школы по произведению «Гранатовый браслет», но мало кому известно, что это название минерал носил не всегда. С древних времен и до самой эпохи Средневековья гранат называли карбункулом, ведь его оттенок очень схож по цвету с раскаленными углями костра.

Дата публікації: 3 листопада 2015 р. | Категорія: Ювелірні камені

Смарагд, те, чого ви не знали


Смарагд, кристал, який має свою історію і ведеться вона ще з часів ацтеків та інків, які вважали даний камінь священним, саме в місцях проживання цих народів і донині знаходиться найбільше родовище цього каменю.Як і рубін, цей камінь користувався великою популярністю у королівських осіб різних часів, згідно з легендами, самоцвіти, здобуті на аравійському родовищі прикрашали колекції безлічі монархів і правителів різних країн, причому не просто прикрашали, а вважалися найціннішими з всіх каменів.  

Дата публікації: 29 жовтня 2015 р. | Категорія: Ювелірні камені

Рубін-камінь королів


Всі ми знаємо камінь рубін, дорогий ювелірний камінь, який може прикрасити собою будь-який ювелірний виріб, але мало хто знає, що саме цей камінь користується великим перевагою у ювелірів королівських осіб.

Дата публікації: 28 жовтня 2015 р. | Категорія: Ювелірні камені

Интересные факты о жемчуге


Жемчужины с давних времен привлекали внимание людей. Доподлинно известно, что у Клеопатры, царицы Египта, были жемчужные украшения. Считалось, что этот камень обладает магическими свойствами.

Дата публікації: 27 жовтня 2015 р. | Категорія: Ювелірні камені

Ремонт ювелірних виробів, вставка каменю


Ювелірні прикраси при щоденному носінні, піддаються різним видам поломок. Досить поширеною поломкою є випадання каменю з оправи кільця. Безперечно, кільце з каменем виглядає більш багате і привабливо, ніж без нього.Недоліків такої прикраси залишається той факт, що воно розраховане на рідкісні заходи виходу в світ. 

Дата публікації: 28 вересня 2015 р. | Категорія: Ювелірні камені

Види топазів і їх яскраві кольори


Топаз є одним з популярних дорогоцінних каменів. У природі цей кристал може мати забарвлення різного кольору, але зазвичай вона блякла. Щоб зробити камінь яскравим і красивим, застосовується спеціальна обробка. Але, незважаючи на це, топаз, ціна якого не сильно висока в порівнянні з іншими дорогоцінними каменями, користується великим попитом.Через штучної забарвлення камінь легко можна сплутати з іншими дорогоцінними каменями, наприклад, цитрином, аквамарином, бериллом, хризоберилом і так далі. Але професіонал своєї справи без проблем відрізнить топаз від інших кристалів, що мають цінність. Топази добивають в різних країнах світу, але найбільші родовища перебувають у Бразилії. 

Дата публікації: 21 вересня 2015 р. | Категорія: Ювелірні камені

Носимо діаманти правильно


Мати можливість купити діамант мало, необхідно знати, як правильного його носити. За весь час використання дорогоцінних каменів існувала велика кількість подібних правил. Сучасне суспільство ставиться до дотримання етикету більш лояльно, тому жорстких правил немає. Існують загальноприйняті принципи гарного смаку.

Дата публікації: 11 вересня 2015 р. | Категорія: Ювелірні камені

Як правильно носити цетрин


Цитрин ... яскраву назву нагадує смак цитрусів. Майстри іменують золотисті вироби золотим топазом, а темно-жовті камені - іспанськими топазами. Вся справа в обробці, цитрин і топаз мають однаковий раскрас. Цитрини дуже міцні і надійні вироби, але м'якше і блищать з тьмяним відтінком.Такий виріб ідеально підходить для тих, хто народився під знаком Близнюки. Багатьох дівчат цікавить цитрин камінь, купити який можна в спеціалізованих магазинах.

Дата публікації: 8 вересня 2015 р. | Категорія: Ювелірні камені

Як правильно носити хризоліт. Правила догляду за каменем


Будь-яка з дівчат замислювалася про те, чи підходить прикраса до обраному наряду. Але, на жаль, дуже рідко, хто-небудь думав про магічних і цілющих властивостях дорогоцінних каменів.

Дата публікації: 7 вересня 2015 р. | Категорія: Ювелірні камені

Підбір каменів для ювелірних прикрас за кольором


Ювелірні прикраси є самим чудовим подарунком для будь-якої жінки. Однак до вибору такого подарунка кожен чоловік повинен підійти дуже скрупульозно і відповідально, оскільки пам'ять про це подарунок, як і про чоловіка, який подарував його, залишиться у жінки назавжди.При виборі ювелірної прикраси необхідно пам'ятати, що воно має бути прекрасним тільки в контрасті з правильно підібраним коштовним каменем. 

Дата публікації: 4 вересня 2015 р. | Категорія: Ювелірні камені

Зворотній зв'язок


Є питання? Хочете замовити? Будемо раді допомогти Вам!

Контакти


  • Телефон: (067) 685-97-79
  • Телефон: (073) 685-97-79
  • Адреса: м Київ, вул. Шахтарська 5
  • Пошта: vilant.com.ua@gmail.com

Ми в соціальних мережах


Читайте новини у зручному форматі